Lisie Pole

plantacja lawendy

Kilka praktycznych informacji:

LINK DO WYDARZENIA NA FB: KLIK

Jak co roku serdecznie zapraszamy na weekendowanie wśród lawend!
Pierwsze Dni Otwarte przypadają na długi weekend Bożego Ciała (20-23 czerwiec). Następnie działamy w soboty oraz niedziele do zakończenia zbiorów (czyli ok miesiąc, ale możemy skończyć wcześniej - wszystko zależy od pogody...).

Parę słów o Lisim:
Nasze pole ma pół hektara (50 x 100 m)- rosną na nim dwadzieścia trzy 100-metrowe rzędy lawend.
Do Waszej dyspozycji są: dwa zacieniające namioty, meble ogrodowe oraz domek/pracownia (WC w środku).
Kocyki na piknik zabierzcie z sobą. :)

Od dwóch lat za naszą plantacją biegnie droga, wiedzą o tym stali bywalcy, ale dla niektórych może być to zaskoczenie, dlatego przypominamy o obwodnicy miasta.

Parking znajduje się przed naszym domem - miejsca starcza spokojnie na pięć aut. Osoby przyjeżdżające do nas na rowerach zapraszamy prosto na pole - można je bezpiecznie oprzeć o taras pracowni.
Wyodrębniliśmy strefę cięcia dla osób, które chciałyby samodzielnie zebrać bukiety. Wystarczy dać nam znać, pokażemy co i jak, dostarczymy narzędzia (cena na wagę).

Jest też miejsce do zabaw dla dzieci (szeroki pas zieleni między lawendami). Gry w piłkę to może nie jest najlepszy pomysł na plantacji, ale badminton już jak najbardziej ok. :)

Wstęp na pole jest bezpłatny. Podczas Dni Otwartych można wykonywać u nas sesje zdjęciowe za darmo. Nie mamy w ofercie posiłków oraz noclegów.

Po produkty lawendowe zapraszamy do sklepiku - postaramy się na bieżąco uzupełniać zapasy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

PS fot. Zbyszek Rybczyński, Wieluń Nasze Miasto