PRODUKTY

Ze względu na różnorodność zastosowań lawendy Lisie Pole nie posiada typowej oferty produktów.

Nasza praca kręci się wokół rękodzieła - wykonujemy bukiety, wianki, okolicznościowe dekoracje z lawendy oraz woreczki z suszem.

 

W sprawie zamówień oraz ich indywidualnych wycen najlepiej kontaktować się z nami drogą mailową (lisiepole@gmail.com, całą dobę) lub telefonicznie (+48 664048309, w godz. 9:00 do 17:00 od poniedziałku do soboty).

 

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość z informacją o jego przyjęciu. Od tego momentu rozpoczyna się proces realizacji zamówienia.

 

Sposób realizacji zamówienia zależy od wybranego przez Ciebie sposobu płatności:

  • odbiór osobisty - możliwy przez siedem dni w tygodniu po wcześniejszym ustaleniu szczegółów zamówienia.
  • płatność przelewem bankowym – realizacja zamówienia nastąpi niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty na koncie. Czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni robocze. W przypadku nietypowych zamówień czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.
  • płatność przy odbiorze – realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego złożenia. Czas realizacji wynosi 2-3 dni robocze. W przypadku nietypowych zamówień czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.

 

Do każdego zamówienia istnieje możliwość wystawienia faktury.

 

Jeśli zależy Ci na ekspresowej realizacji zamówienia, podeślij nam drogą mailową potwierdzenie wykonania przelewu lub zamów płatność przy odbiorze - to przyspieszy proces wysyłki.

 

PŁATNOŚĆ

Przelewem na konto o numerze:
ING Bank Śląski:

80 1050 1937 1000 0092 3540 3285

Hanna Kamieniecka

Bieniądzice 18a

98-300 Wieluń

Płatność przy odbiorze — płatność gotówką doręczycielowi przy odbiorze przesyłki.
Pamiętaj, że przesyłki pobraniowe są droższe według cennika Poczty Polskiej oraz danej firmy kurierskiej.

 

DOSTAWA

Przesyłki dostarczane są na terenie Polski i za granicę za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do czwartku. Przy czym czwartek dotyczy tylko i wyłącznie przesyłek kurierskich. Cena przesyłki zależy od:

 

  • rodzaju przesyłki - Poczta Polska: przesyłką ekonomiczną mogą być wysyłane jedynie wyroby tj. woreczki z suszem lub sam susz, przesyłką priorytetową wysyłamy suszone bukiety z lawendy. Zamówienia na świeżą lawendę, dekoracje okolicznościowe oraz wianki wysyłane są wyłącznie przesyłkami kurierskimi
  • wybranego sposobu płatności (przelew lub płatność przy odbiorze)
  • wagi przesyłki - kurier DPD:       do 1 kg - 14,99 zł
     do 3 kg - 16,99 zł
     do 5 kg - 18,99 zł

 

ZWROTY I REKLAMACJE

Wszystkie nasze produkty mogą być zwrócone. W terminie 10 dni od otrzymania przesyłki – produkty z suszonej lawendy, także bukiety lawendowe. Świeżą lawendę również możesz zwrócić. Jednak termin na wysłanie zwracanego towaru skraca się do następnego dnia od otrzymania przesyłki (przykład: przesyłka ze świeżą lawendę dotarła do Ciebie we wtorek, musi zostać do nas nadana z powrotem już w środę).

Masz prawo zwrócić zamówiony towar bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. 

Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania, muszą być też wysłane w oryginalnym opakowaniu, do zwrotu należy dołączyć otrzymaną ew. fakturę. To Ty pokrywasz koszt wysyłki. Przesyłkę wysłaną kurierem, również należy do nas nadać poprzez firmę kurierską.

Przesyłkę należy zwrócić na adres:

Hania Kamieniecka

Bieniądzice 18a

98-300 Wieluń

Dokonamy zwrotu pieniędzy na konto w terminie 3 dni od otrzymania paczki.

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia przesyłek. Sprawdź przesyłkę przy odbiorze i nie przyjmuj przesyłki z widocznie uszkodzonym lub otwartym opakowaniem. Po przyjęciu takiej przesyłki reklamacje można składać do przedstawiciela firmy dostarczającej paczkę.